Na co zwracać uwagę wybierając lokalizację hotelu w Gdańsku?

Gdańsk to wspaniałe miasto i jedno z najchętniej wybieranych w Polsce miejsc na organizację spontanicznych wyjazdów weekendowych czy dłuższych wakacji z rodziną. Gdańsk jest też bardzo popularnym miejscem do organizacji firmowych szkoleń czy konferencji. Bogaty w zabytki oraz w różnego typu atrakcje turystyczne, pozwala na bardzo ciekawe spędzenie wolnego czasu. Żeby można go było jednak jeszcze lepiej wykorzystać, konieczne jest wybranie odpowiedniej lokalizacji swojej bazy noclegowej lub hotelu w Gdańsku, która będzie się znajdowała stosunkowo blisko od największych atrakcji turystycznych miasta, a jednocześnie będzie dawała możliwość łatwego i szybkiego przedostania się także w inne miejsca.

Dlaczego warto wybrać Hotel Platan w Gdańsku?

Hotel Platan w Gdańsku umożliwi Państwu pełne wykorzystanie swojego urlopu lub wyjazdu służbowego. Znajdujemy się w bardzo ciekawym miejscu, które jest doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i wszystkimi znajdującymi się w mieście największymi atrakcjami turystycznymi. Można więc od nas bardzo szybko się dostać do wszystkich najchętniej odwiedzanych przez turystów w Gdańsku muzeów czy zabytków architektonicznych.

Z naszego Hotelu jest bowiem doskonały dojazd do obwodnicy Gdańska, którą bardzo szybko dostaniemy się do wybranej przez siebie części miasta, a także do Gdyni i Sopotu. Z naszego hotelu można się także szybko dostać do lotniska. Warto przy tym zaznaczyć, że stosunkowo bliska odległość Hotelu od obwodnicy i lotniska w Gdańsku, nie sprawia, że pobyt u nas jest dla Naszych Gości uciążliwy. Posiadamy też duży parking, w którym możecie Państwo zaparkować swój samochód, a po mieście podróżować bardzo dobrze zorganizowaną komunikacją miejską.

A co, jeżeli nie mamy już ochoty na dalsze zwiedzanie?

Nasz Hotel oferuje swoim Gościom także wiele atrakcji na miejscu. Jeżeli w trakcie dłuższego pobytu wakacyjnego będą Państwo potrzebowali dnia odpoczynku lub po prostu nie będziecie mieli ochoty się nigdzie ruszać, możecie spędzić miły dzień na terenie hotelu. Nasz Hotel, łącznie ze znajdującymi się obok restauracją Zacisze oraz salą bankietową, znajduje się w otoczeniu zieleni. Przed wejściem do hotelu znajduje się duży ogród, który jest doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu z książką lub na zabawy z dziećmi. W hotelu mogą Państwo także skorzystać ze strefy relaksu wellness, w której znajdują się dwie sauny.