Zabiegi SPA

Drodzy Goście,

Chcielibyśmy zaprosić Was do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów. Do zaoferowania mamy dla Państwa Aromaterapeutyczne Rytuały SPA Ayurveda & Oriental.

Dlaczego warto korzystać z masaży?

Charakterystycznymi oznakami współczesnej codzienności są pośpiech, stres, nerwy, brak ruchu. Niestety taki tryb życia ma negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Pojawiają się stany napięcia mięśniowego, bóle głowy, ból w obrębie kręgosłupa i inne dolegliwości.

Masaż to idealna recepta na osiągnięcie równowagi i zniwelowanie skutków życia w ciągłym biegu. Ma niezliczone pozytywne skutki dla naszego ciała i psychiki. Poprzez wpływ na układ nerwowy pozytywnie oddziałuje na narządy i układy naszego organizmu.

Wpływa między innymi na przepływ krwi w organizmie, tempo przemiany materii, transport środków odżywczych, aktywizuje system odpornościowy.

Relaksuje, odpręża, redukuje stres, poprawia samopoczucie.

W celu umówienia zabiegu prosimy o kontakt pod numerem : +48 533-376-017, bądź mailowo : nataliaskrzypczak@hotelplatan.gda.pl

Dodatkowo chcielibyśmy zaznaczyć, iż zabiegi są wykonywane w strefie Wellness przez zewnętrzną firmę współpracującą z naszym hotelem, na podstawie zamówień na zabiegi płynących z Państwa strony. Rozliczeniem za wykonaną usługę również zajmuje się firma zewnętrzna po zakończonym zabiegu w dniu jego wykonania.

Wykonanie zabiegu jest możliwe w zależności od dostępności wolnych terminów. Prosimy
o rezerwację z wyprzedzeniem.

Ekskluzywny Orientalny Rytuał SPA - Hammam Marokański
90 min - 270 zł

Należy do najstarszych rytuałów pielęgnacyjnych ciała i ducha. Wywodzi się z łaźni. Można go przyrównać do kąpieli w oleju. W tym zabiegu, oprócz masażu, wykonuje się, przy pomocy specjalnej rękawicy i mydła- peeling całego ciała. Poza głębokim odprężeniem, złagodzeniem napięć mięśniowych i ukojeniem zmysłów, działa również na skórę- oczyszczając ją i wygładzając. Rytuał ten, z uwagi na zastosowane techniki i produkty pielęgnacyjne, stanowi obecnie jeden z najbardziej ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Głęboko Odprężający Rytuał - Abhyanga
90 min - 250 zł

Masaż Abhyanga to najważniejszy i podstawowy zabieg w Ajurwedzie. Jest to najstarsza forma łagodzenia bólu, regeneracji tkanek i pozbywania się toksyn z organizmu. Celem tego masażu jest ochrona organizmu przed chorobami. To masaż terapeutyczny i prewencyjny, pozwala zachować zdrowie i wzmocnić kondycję ciała. Wspaniale uzupełnia inne zabiegi witalne jak np. Masaż Udvartana, który jest masażem peelingującym.

Abhyanga znaczy dosłownie „namaszczenie”, dlatego wykonywany jest z użyciem oleju. Łagodne masaże olejowe głęboko i trwale uspokajają myśli i rozluźniają ciało. Oleje ajurwedyjskie wzmacniają system nerwowy i immunologiczny, regenerują tkankę od wewnątrz i na zewnątrz. Poprzez dużą zawartość przeciwutleniaczy chronią skórę przed działaniem wolnych rodników oraz chronią przed intensywnym promieniowaniem słonecznym.

Oczyszczająco- Peelingujący Rytuał Udvartana
60 min - 250 zł

Dzięki wyjątkowej kompozycji sproszkowanych ziół oraz tradycyjnych olejów ajurwedyjskich, a także dzięki intensywnemu wykonaniu , jest zabiegiem antycellulitowym oraz pobudzającym przemianę materii. Usprawnia również układ krążenia, dzięki czemu wpływa na usunięcie nadmiaru wody i toksyn z organizmu.

Detoksykująco- Rozluźniający Rytuał Gorącymi Stemplami
60 min - 250 zł

Do wykonania tego zabiegu stosuje się wcześniej przygotowane sakiewki, wypełnione specjalnie przygotowaną mieszanką ziół ajurwedyjskich. Tarcie sakiewek o skórę działa peelingująco, a przyjemny aromat wydobywający się podczas zabiegu, koi zmysły. Kąpiel sakiewek w oleju sprawia, że skóra staje się gładka i nawilżona. Poza tym, cały zabieg działa detoksykująco i napotnie. Relaksuje i koi zmysły. Pobudza przemianę materii. Dedykowany osobom borykającym się cellulitem i nadmiernymi napięciami mięśniowymi.

Rytuał „Hawajski Szum Fal”
90 min - 250 zł

Tradycyjny masaż hawajski, czyli masaż lomi lomi, zwany także lomi lomi nui, jest to masaż wykonywany przedramionami. „Lomi” to hawajskie słowo, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza „dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Masowana osoba może poczuć stan błogiego i głębokiego zadowolenia w trakcie wykonywania masażu, który jest indywidualnie dopasowany do każdego człowieka. Jest to bowiem masaż głęboko odprężający i relaksujący, który ma przynieść uwolnienie z negatywnych emocji, wyciszenie oraz rozładowanie napięcia mięśniowego.

Łagodzący Napięcia Masaż Balijski
90 min - 230 zł

Masaż balijski to bardzo intensywny i głęboki, holistyczny rytuał, który pozwala poczuć harmonię ciała i duszy. Jest połączeniem akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy. Podczas sesji wykorzystuje się takie techniki jak rozcieranie, ugniatanie, rozciąganie, opukiwanie i gładzenie. To wszystko, w połączeniu z elementami aromaterapii oraz relaksującą muzyką, sprawia że osoba masowana osiąga poczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Celem masażu balijskiego jest przede wszystkim usprawnienie przepływu krwi oraz limfy w organizmie, co prowadzi do odprężenia. Jest zabiegiem relaksującym i niwelującym bóle mięśniowe, przynoszącym fizyczne i psychiczne ukojenie.

Doenergetyzowujący/Modelujący Rytuał Bamboo Cho
60 min - 230 zł

Jest intensywnym masażem całego ciała, wykonywanym przy użyciu specjalnych miotełek i kijków. Może być wykonany również zmniejszą intensywnością- wtedy jego działanie jest relaksujące. Działanie modelujące i drenujące wykazuje masaż wykonany z większą intensywnością, bowiem dociera wówczas do głębszych warstw mięśniowych, wyrównuje potencjał elektryczny w komórkach, przez co harmonizuje pracę całego organizmu. Masaż ten cieszy się szczególną popularnością u sportowców, bowiem niweluje nadmierne napięcia mięśniowe oraz usuwa nagromadzone toksyny. Pomaga też w walce z cellulitem.

Tajski Rytuał Dobroci dla Stóp
45 min - 210 zł

Masaż ten jest połączeniem intensywnych technik masażu i akupresury. Usuwa nadmierne napięcia zgromadzone w okolicach stóp i podudzi, poprawia elastyczność i ruchomość stawów skokowych. Poprzez uciski punktów refleksologicznych, wpływa na poprawę pracy całego organizmu. Po wykonanym masażu, osoba masowana poza odczuciem relaksu i głębokiego rozluźnienia, odczuwa tzw. lekkość nóg. Dlatego też, masaż ten jest polecany osobom, które bądź w pracy, bądź rekreacyjnie- nadmiernie eksploatują swoje nogi. Masaż ten, wzbogacony o kąpiel stóp i peeling, może stać się ekskluzywnym rytuałem dla Twoich stóp.

Klimatyczny Rytuał dla Par
90 min - 550 zł

Pielęgnacyjny rytuał dedykowany Parom, podczas którego przy klimatycznej muzyce i blasku świec, z użyciem specjalnie przygotowanych aromatycznych ziołowych olejów, mogą się one wspólnie delektować głębokim odprężeniem, ukojeniem zmysłów i uwolnieniem od negatywnych emocji. Może stać się wyjątkowym czasem spędzonym we dwoje , podczas którego łączą się ze sobą na poziomie zmysłowym w odczuciu głębokiego relaksu i odprężenia.

Przeciwwskazania

Szczegóły

Oferty specjalne