Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą pokoi hotelowych. Hotel Platan w Gdańsku posiada aż 28 komfortowo wyposażonych pokoi, które są idealnym miejscem na noclegi dla grup oraz dla pojedynczych osób, które przyjechały do Gdańska np. na spotkanie biznesowe.

Różnej wielkości pokoje hotelowe

Oferujemy Państwu przede wszystkim pokoje 1- i 2-osobowe w wersjach Standard oraz Comfort. W naszym Hotelu znajdują się też 4 przestronne pokoje typu Studio, czyli pokoje łączone, które są idealnym rozwiązaniem na pobyty rodzinne z dziećmi. Każdy z oferowanych pokoi jest komfortowo wyposażony. Każdy ma własną łazienkę z wygodną kabiną prysznicową i suszarką do włosów. W każdym pokoju znajdą Państwo również minibarek oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Bez względu na rozmiar wybranego pokoju, w każdym znajdują się (do wyboru) dwa łózka podwójne lub łoże typu king size, biurko do pracy oraz szafa. W niektórych pokojach umieściliśmy także wygodne fotele z możliwością rozłożenia do funkcji spania. W każdym pokoju znajduje się również telewizor, telefon oraz dostęp do sieci WI-Fi.
Poniżej znajdą Państwo dokładniejsze opisy każdego oferowanego w naszym hotelu w Gdańsku pokoju hotelowego.