Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną ofertą pokoi hotelowych. Hotel Platan w Gdańsku do dyspozycji gości oddaje aż 28 komfortowo wyposażonych pokoi, które są idealnym miejscem na noclegi dla grup oraz dla pojedynczych osób, które przyjechały do Gdańska np. na spotkanie biznesowe. Hotel Platan to hotel dla firm – proponujemy pobyt biznesowy pozwalający w komfortowych warunkach przeprowadzić ważne spotkania firmowe z klientami i kontrahentami. W zależności od wymagań, możemy zapewnić szereg udogodnień, nie tylko w zakresie przygotowania pokoi hotelowych, ale też menu czy atrakcji dodatkowych np. w strefie wellness.

Proponujemy szeroki wybór pokoi – sprawdź, jak zostały wyposażone.

Proponujemy różnej wielkości pokoje hotelowe

Oferujemy przede wszystkim pokoje 1- i 2-osobowe w wersjach Standard oraz Comfort. W hotelu znajdują się też 4 przestronne pokoje typu Studio, czyli pokoje łączone, które są idealnym rozwiązaniem na pobyty rodzinne z dziećmi. Każdy z nich jest komfortowo wyposażony, ale też ma własną łazienkę z wygodną kabiną prysznicową i suszarką do włosów. Znajdują się w nich również minibarek oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Bez względu na rozmiar wybranego pokoju, w każdym znajdują się (do wyboru) dwa łózka podwójne lub łoże typu king size, biurko do pracy oraz szafa. W części z nich zostały umieszczone także wygodne fotele z możliwością rozłożenia do funkcji spania. Gościom zapewniamy również w każdym pokoju telewizor, telefon oraz dostęp do sieci WI-Fi.

Poniżej znajdą Państwo dokładniejsze opisy każdego oferowanego pokoju hotelowego.