Sala szkoleniowa

Szukają Państwo nowoczesnej i komfortowej sali szkoleniowej w Gdańsku? Zapraszamy do Hotelu Platan, gdzie w stylowych wnętrzach Sali Ogrodowej mogą Państwo zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, szkolenie, seminarium czy kongres. W evencie może wziąć udział nawet 60 osób, a znajdujące się w obiekcie wyposażenie multimedialne pozwoli uatrakcyjnić jego przebieg. Wyposażenie zawiera wszystko, czego mogą Państwo potrzebować podczas szkolenia: ekran i projektor, mikrofon oraz system nagłośnieniowy, a także możliwość zaciemnienia sali.

Nasza sala szkoleniowa jest obiektem klimatyzowanym, więc wydarzenia mogą się w niej odbywać nawet w lecie. Mimo wysokich temperatur na zewnątrz, uczestnicy cieszyć się będą komfortem i przyjemnym chłodem. Jednym z atutów Sali Ogrodowej jest też niewątpliwie jej położenie. Znajduje się bowiem w głębi naszego pięknego ogrodu. Jeśli więc chcą Państwo zorganizować szkolenie bądź konferencję w eleganckim obiekcie z nowoczesnym wyposażeniem oraz panoramicznym widokiem na zielone tereny, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dodatkowo zapewniamy wyżywienie dla uczestników i prowadzących, przygotowane przez naszą restaurację.

Zapraszamy!

Sala szkoleniowa w Gdańsku

Nasze miasto to doskonałe miejsce na organizację sympozjów, szkoleń, konferencji i zjazdów. Sala szkoleniowa w Gdańsku to nie tylko w pełni urządzone zaplecze dla organizatorów, ale też bliskość morza oraz możliwość spędzenia wolnego czasu w pięknym i czarującym śródmieściu hanzeatyckiej metropolii. Zależy nam, by Państwa pobyt w Trójmieście upłynął pod znakiem perfekcyjnie zaplanowanego czasu, dlatego ten aspekt również możecie zostawić na naszej głowie. Zadbamy o to, by godnie podjąć Was i Waszych gości, zapewniając nie tylko świetne warunki i doskonałą kuchnię, ale też dodatkowe atrakcje połączone ze zwiedzaniem niezwykłego miasta. Jesteśmy przekonani, że nasza sala szkoleniowa w Gdańsku, jak i organizowane w niej wydarzenia, dobrze zapiszą się w Państwa pamięci. Serdecznie zapraszamy już dziś!

Sala położona w głębi ogrodu z z panoramicznym widokiem na teren zielony.

Do 60 os.

ekran, projektor multimedialny, system nagłośnieniowy, mikrofon, klimatyzacja, zaciemnienie, dostęp do internetu.

Dostępne ustawienia sali:

Litera „U”: do 19 osób

Bankietowe: do 50 osób

Szkolne: do 42 osób

Teatralne: do 52 osób