Strefa relaksu wellness Hotelu Platan w Gdańsku

Hotel Platan to prawdziwe zacisze Gdańska, w którym mogą Państwo w pełni odpocząć od miejskiego zgiełku, spędzając swój czas w naszym ogrodzie lub w wygodnych pokojach hotelowych. W całkowitym wypoczynku pomoże Państwu również nasza strefa relaksu wellness, w której znajdują się dwie sauny.

Dlaczego warto skorzystać ze strefy wellness?

Strefa relaksu wellness została stworzona z myślą o tym, żeby pomóc się Państwu zrelaksować i zregenerować po trudnym dniu. Warto jest z niej skorzystać po długiej podróży lub po wyczerpującym, pełnym spotkań biznesowych lub zwiedzania Gdańska, dniu. Skorzystanie ze strefy relaksu umożliwi wieczorne ukojenie zmysłów i zregenerowanie ciała. Nasza strefa wellness jest umieszczona w cichej części całego kompleksu i rozpościera się z niej fantastyczny widok na zielone otoczenie hotelu.

Nasi goście w strefie relaksu mogą skorzystać z sauny fińskiej lub z sauny infrared, które pozwolą ci się całkowicie zregenerować po trudnym dniu. Żeby pomóc w pełnym odpoczynku, do strefy relaksu możemy na życzenie dostarczyć butelkę Prosecco oraz owoce i przekąski. Dzięki czemu jest to także znakomita opcja spędzenia części romantycznego weekendu we dwoje.

Żeby skorzystać z naszej strefy relaksu, nie musisz być gościem hotelu! Serdecznie zapraszamy do nas także lokalną społeczność Gdańska!

Seans w saunach
1 osoba
2 osoby

1 godzina

1 osoba

25 PLN

2 osoby

40 PLN

2 godziny

1 osoba

39 PLN

2 osoby

68 PLN

Przekroczenie czasu pobytu w Strefie Wellness po 15 min. jest dodatkowo płatne. Każda kolejna rozpoczęta minuta wymagać będzie dopłaty 0,50 zł.

Dla gości hotelowych oferujemy rabat 20 % od podanych cen.

W przypadku rezerwacji dokonanej bezpośrednio w hotelu lub na stronie internetowej www.hotelplatan.gda.pl (z pominięciem portali rezerwacyjnych) 2-godzinny seans w saunie w Strefie Wellness GRATIS.

Oferty specjalne