Wesele z noclegiem w Gdańsku – Restauracja Zacisze

Bezpośrednio obok Hotelu Platan znajduje się Restauracja Zacisze typu a’la carte, w której są podawane dania kuchni autorskiej. Serwowane są tam również śniadania hotelowe. Można tu także zjeść dobry lunch i kolację, a także zorganizować rodzinna imprezę okolicznościową, wesele z noclegiem czy też spotkanie firmowe. Jest to jedna z najlepszych restauracji hotelowych w Gdańsku! W budynku hotelu znajduje się kameralna sala śniadaniowa, w której codziennie są podawane śniadania dla gości hotelowych, profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna na spotkania biznesowe oraz sala szkoleniowa. Każda z nich jest wyposażona w niezbędny sprzęt umożliwiający profesjonalną organizację spotkania, ale też zapewnia profesjonalną atmosferę w jego trakcie.

Idealne wesele z noclegiem w Gdańsku

Hotel Platan wraz z restauracją Zacisze są doskonałym miejscem do organizacji wesela z noclegiem w Gdańsku. Słyniemy z pysznej kuchni, pięknego wystroju wnętrz i z urokliwego ogrodu. Organizacja wesela w takim miejscu jest znakomitym pomysłem. Doskonała lokalizacja z dobrym dojazdem oraz duża ilość zieleni sprawiają, że wieczór ten dla wszystkich będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

W restauracji Zacisze można również zorganizować inne imprezy okolicznościowe, m.in. chrzciny, pierwsze komunie, urodziny czy rocznice ślubów. W nowej części obiektu znajduje się kameralna sala śniadaniowa, w której codziennie rano serwujemy śniadania dla gości hotelowych. W ciągu dnia sala służy gościom konferencyjnym, a wieczorami od czasu do czasu organizujemy w niej kameralne degustacje wina czy whisky.

Organizacja spotkań firmowych

Hotel Platan i restauracja to także znakomite miejsce dla klientów biznesowych, którzy szukają ciekawego miejsca do organizacji spotkań biznesowych oraz różnego typu szkoleń i konferencji firmowych. Najczęściej są one organizowane w sali konferencyjnej Platanowej lub nieco większych salach Ogrodowej lub Sadowej, z których roztacza się przepiękny widok na cały hotelowy ogród. Wszystkie są wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny oraz mają możliwość zaciemnienia. Na potrzeby organizacji imprez i spotkań grupowych przygotowaliśmy specjalną ofertę kulinarną.

Restauracja Zacisze

Szczegóły

Dla biznesu

Szczegóły

Oferty specjalne