Restauracja Zacisze w Gdańsku

Bezpośrednio obok Hotelu Platan znajduje się Restauracja Zacisze typu a’la carte, w której są podawane dania kuchni autorskiej. W restauracji są serwowane śniadania hotelowe. Można tu także zjeść dobry lunch i kolację, a także zorganizować rodzinna imprezę okolicznościową, wesele czy też spotkanie firmowe. Jest to jedna z najlepszych restauracji hotelowych w Gdańsku! W budynku hotelu znajduje się kameralna sala śniadaniowa, w której codziennie są podawane śniadania dla gości hotelowych oraz profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna na spotkania biznesowe.

Idealne wesele z noclegiem w Gdańsku!

Hotel Platan wraz z restauracją Zacisze są doskonałym miejscem do organizacji wesela z noclegiem w Gdańsku. Jesteśmy miejscem, które słynie z pysznej kuchni oraz z pięknego wystroju wnętrz i z urokliwego ogrodu. Organizacja wesela w takim miejscu jest zawsze znakomitym pomysłem. Doskonała lokalizacja z dobrym dojazdem oraz dużo zieleni sprawią, że wieczór ten dla wszystkich stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy!

W restauracji Zacisze można również zorganizować inne imprezy okolicznościowe, m.in. chrzciny, pierwsze komunie, urodziny czy rocznice ślubów. W nowej części naszego obiektu znajduje się kameralna sala śniadaniowa, w której codziennie rano serwujemy śniadania dla gości hotelowych, w ciągu dnia sala służy gościom konferencyjnym, a wieczorami od czasu do czasu organizujemy w niej kameralne degustacje wina czy whisky.

Menu imprez okolicznościowych

Organizacja spotkań firmowych

Nasz Hotel i restauracja to także znakomite miejsce dla klientów biznesowych, którzy szukają ciekawego miejsca do organizacji spotkań biznesowych oraz różnego typu szkoleń i konferencji firmowych. Spotkania firmowe organizujemy w Sali konferencyjnej Platanowej lub nieco większych salach Ogrodowej lub Sadowej, z których roztacza się przepiękny widok na cały hotelowy ogród. Wszystkie sale wyposażone są w niezbędny sprzęt multimedialny oraz mają możliwość zaciemnienia. Na potrzeby organizacji imprez i spotkań grupowych przygotowaliśmy specjalną ofertę kulinarną.

Catering – oferta biznesowa

Restauracja Zacisze

Szczegóły

Dla biznesu

Szczegóły

Oferty specjalne