Działania w związku z Covid-19

Drodzy Goście,

Zgodnie z nowymi wytycznymi dla funkcjonowania hoteli w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, chcielibyśmy przedstawić Państwu procedury, które wdrożyliśmy w naszym obiekcie:

❖ Na terenie obiektu mogą przebywać jedynie osoby zakwaterowane. Nie ma możliwości odwiedzin osób zakwaterowanych przez osoby niezameldowane. Osoby, na które została nałożona kwarantanna, nie mogą przebywać na terenie obiektu.

❖ Wszystkie osoby przebywające na terenie obiektu obowiązane są do zakrywania ust i nosa.

❖ W lobby hotelowym może znajdować się jednocześnie ograniczona ilość osób.

❖ W trakcie pobytu Gościa pokój sprzątany będzie jedynie na życzenie – wymiana pościeli, ręczników, przyborów toaletowych będzie się odbywała na wyraźne wskazanie, pod nieobecność Gościa. W pokojach również został wprowadzony zakaz używania suszarek nadmuchowych zainstalowanych w łazienkach.

❖ Po wyjeździe Gościa pokój zostaje poddany procesowi ozonowania i dokładnej dezynfekcji. Ze szczególną starannością dezynfekowane są przedmioty tj. piloty do TV, telefony, zestawy do kawy i herbaty, uchwyty, włączniki światła itp.

❖ Bieżące dezynfekowanie, nie rzadziej niż co godzinę ogólnych toalet, wind, blatu recepcyjnego, klamek, poręczy, uchwytów, sprzętu recepcyjnego i innych często dotykanych powierzchni.

❖ W przestrzeniach ogólnodostępnych znajdują się płyny dezynfekujące do rąk, a także instrukcje ich używania.

❖ Śniadania oraz posiłki z restauracji serwowane są bezpośrednio do pokoju Gościa.

❖ Personel obiektu został przeszkolony i wyposażony w środki dezynfekcyjne i środki ochrony osobistej.

❖ W węzłach higieniczno-sanitarnych zostały wywieszone instrukcje dotyczące mycia rąk, zdejmowania i zakładania rękawiczek ochronnych, zdejmowania i zakładania maseczek.