Działania w związku z Covid-19

Drodzy Goście,

Zgodnie z nowymi wytycznymi dla funkcjonowania hoteli w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, chcielibyśmy przedstawić Państwu procedury, które wdrożyliśmy w naszym obiekcie:

❖ Na terenie obiektu mogą przebywać jedynie osoby zakwaterowane. Nie ma możliwości odwiedzin osób zakwaterowanych przez osoby niezameldowane. Osoby, na których została nałożona kwarantanna nie mogą przebywać na terenie obiektu.

❖ Wszystkie osoby przebywające w obiekcie obowiązane są do noszenia maseczek higienicznych.
❖ W lobby hotelowym mogą się znajdować maksymalnie 2 osoby, przy ladzie recepcyjnej 1 osoba.
❖ W trakcie pobytu gościa pokój nie będzie sprzątany – wymiana pościeli, ręczników, przyborów toaletowych będzie się odbywała jedynie na życzenie. W pokojach również został wprowadzony zakaz używania suszarek nadmuchowych zainstalowanych w łazienkach.
❖ Po wyjeździe gościa pokój pozostaje niewykorzystany przez 24h, po czym następuje jego ozonowanie i dokładna dezynfekcja. Ze szczególną starannością dezynfekowane są przedmioty tj. piloty do TV, telefony, zestawy do kawy i herbaty, uchwyty, włączniki światła itp.
❖ Bieżące dezynfekowanie, nie rzadziej niż co godzinę ogólnych toalet, wind, blatu recepcyjnego, klamek, poręczy, uchwytów, sprzętu recepcyjnego i innych często dotykanych powierzchni.
❖ W przestrzeniach ogólnodostępnych znajdują się płyny dezynfekujące do rąk, a także instrukcje ich używania.
❖ Śniadania są serwowane są w Sali śniadaniowej z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Posiłki podawane są przez personel do stolika, nie ma możliwości korzystania z bufetu śniadaniowego, a w Sali jednocześnie może przebywać 10 osób.❖ Personel obiektu został przeszkolony i wyposażony w środki dezynfekcyjne i ochrony osobistej.
❖ W węzłach higieniczno-sanitarnych zostały wywieszone instrukcje dotyczące mycia rąk, zdejmowania i zakładania rękawiczek ochronnych, zdejmowania i zakładania maseczek.

❖ Restauracja również funkcjonuje zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Do dyspozycji Gości udostępniona jest sala Sadowa, a także Ogrodowa o łącznej powierzchni ponad 400m2 oraz ogromny ogród, w którym swobodnie można cieszyć się spożywanym posiłkiem.