Hotel na spotkania biznesowe w Gdańsku

Hotel Platan to idealne miejsce do organizacji różnego typu spotkań firmowych w Gdańsku. Jeżeli szukają Państwo ciekawego miejsca do zorganizowania spotkania biznesowego z klientem lub dłuższego firmowego pobytu biznesowego z konferencją lub szkoleniami, jesteśmy do Waszej dyspozycji!

 
Zobacz Hotel Platan *** w serwisie mojekonferencje.pl

Konferencje i szkolenia firmowe w Hotelu Platan w Gdańsku

Nasz Hotel jest znakomicie zlokalizowany i skomunikowany z innymi częściami Gdańska oraz całego Trójmiasta. Posiadamy duży parking, który pomieści samochody wszystkich uczestników szkolenia czy konferencji. Oprócz tego oferujemy znakomicie wyposażone sale konferencyjne i sale bankietowe, które pozwolą przeprowadzić w wygodnych warunkach każde zaplanowane spotkanie biznesowe.

W naszym hotelu znajdują się aż trzy różnej wielkości sale konferencyjne, w których w wygodnych warunkach można zorganizować zarówno mniejsze spotkania szkoleniowe, jak i większe konferencje i bankiety, m.in. imprezy integracyjne czy większe pokazy produktów. Wszystkie nasze sale konferencyjne z pewnością spełnią nawet największe wymagania. Rezerwując miejsce  w  Hotelu  Platan, można być pewnym, że spotkanie, konferencja, narada czy kongres, przebiegnie w komfortowych warunkach i w atmosferze skupienia, której sprzyja otaczająca nas przyroda  i lokalizacja z dala od  zgiełku Gdańska.  Ogromny, piękny ogród jest do dyspozycji naszych gości.

Nasze  sale  można wynająć na cały dzień lub kilka godzin,  w zależności  od  Państwa preferencji i potrzeb. Platan to hotel dla firm.

Oferujemy 3 sale:

 • kameralną i przytulną salę Platanową na 40 os.,

 • przestronną salę Sadową na 250 os.

 • salę Ogrodową na 60 os., z której rozciąga się piękny widok na hotelowy ogród.

Wszystkie sale wyposażone są w niezbędny sprzęt multimedialny oraz mają możliwość zaciemnienia. Na potrzeby organizacji imprez i spotkań grupowych przygotowaliśmy specjalną ofertę kulinarną.

Dodatkowe atrakcje na spotkania biznesowe

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja konferencji, szkolenia czy spotkania firmowego w Gdańsku to również niebywała okazja do ciekawego spędzenia czasu oraz integracji. Z przyjemnością pomożemy w wymyśleniu atrakcji dla grupy, proponując sprawdzone formy spędzenia czasu wolnego. Wśród pomysłów na wspólne zabawy polecamy między innymi:

 • bankiety z oprawą muzyczną,

 • grillowanie w ogrodzie restauracji Zacisze,

 • zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem,

 • zespołowe zajęcia sportowe i gry integracyjne,

 • wodne sporty ekstremalne,

 • paintball,

 • rejsy po zatoce Gdańskiej,

 • i wiele innych atrakcji w zależności od pory roku i zainteresowań.

Sale konferencyjne

Zapytaj o dostępność


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.