Spotkania firmowe – hotel konferencyjny w Gdańsku

Hotel Platan to idealne miejsce do organizacji różnego typu spotkań biznesowych w Gdańsku. Jeżeli szukają Państwo ciekawego miejsca do zorganizowania spotkania firmowego z klientem lub dłuższego pobytu biznesowego z konferencją lub szkoleniami, jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Konferencje i szkolenia firmowe w Hotelu Platan w Gdańsku

Zobacz Hotel Platan *** w serwisie mojekonferencje.pl
Hotel Platan jest znakomicie zlokalizowany i skomunikowany z innymi częściami Gdańska oraz całego Trójmiasta. Dysponujemy dużym parkingiem, który pomieści samochody wszystkich uczestników szkoleń czy konferencji. Oprócz tego oferujemy znakomicie wyposażone sale konferencyjne i sale szkoleniowe, które pozwalają przeprowadzić w wygodnych warunkach każde zaplanowane spotkanie.

Do dyspozycji gości oddajemy aż trzy różnej wielkości sale konferencyjne, w których w wygodnych warunkach można zorganizować zarówno mniejsze spotkania szkoleniowe, jak i większe konferencje oraz bankiety, m.in. imprezy integracyjne czy duże pokazy produktów. Z całą pewnością każda z nich spełni nawet największe wymagania. Rezerwując miejsce w Hotelu Platan, mogą być Państwo pewni, że spotkanie firmowe, konferencja, narada czy kongres, przebiegnie w komfortowych warunkach i w atmosferze skupienia, której sprzyja otaczająca przyroda i lokalizacja z dala od zgiełku Gdańska. Warto dodać, że goście mogą bez ograniczeń korzystać z pięknego i ogromnego ogrodu.

Proponujemy wynajem sal na cały dzień lub kilka godzin, w zależności od Państwa preferencji i potrzeb. Platan to wygodny hotel konferencyjny dla przedsiębiorców.

Propozycja obejmuje 3 sale:

 • kameralną i przytulną salę Platanową na 40 os.,
 • przestronną salę Sadową na 250 os.
 • salę Ogrodową na 60 os., z której rozciąga się piękny widok na hotelowy ogród.

Wszystkie są wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny oraz mają możliwość zaciemnienia. Na potrzeby organizacji imprez i spotkań grupowych przygotowaliśmy specjalną ofertę kulinarną.

Dodatkowe atrakcje na spotkania biznesowe

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja konferencji, szkolenia czy spotkania firmowego w Gdańsku to również niebywała okazja do ciekawego spędzenia czasu oraz integracji. Chętnie zaproponujemy Państwu kilka sprawdzonych atrakcji, które spotkały się z uznaniem dotychczasowych gości. Wśród pomysłów na wspólne zabawy polecamy między innymi:

 • bankiety z oprawą muzyczną,
 • grillowanie w ogrodzie restauracji Zacisze,
 • zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem,
 • zespołowe zajęcia sportowe i gry integracyjne,
 • wodne sporty ekstremalne,
 • paintball,
 • rejsy po zatoce Gdańskiej,
 • i wiele innych atrakcji w zależności od pory roku i zainteresowań.

Jesteście Państwo zainteresowani propozycją organizacji spotkania firmowego w naszym hotelu konferencyjnym? Jeśli macie pytania lub wątpliwości – pozostajemy do dyspozycji.

Sale konferencyjne

Zapytaj o dostępność


  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]