Spotkanie biznesowe w hotelu – sprawdź zalety

Organizacja spotkania biznesowego to nie tylko przygotowanie odpowiedniego przemówienia przez mówcę – równie ważne jest miejsce, w którym się ono odbędzie. Dobrze przygotowana sala biznesowa to klucz do sukcesu każdego spotkania, dlatego warto postawić na współpracę z hotelem biznesowym. Co dokładnie zyskujemy dzięki takiej współpracy? Sprawdźmy kilka zalet organizacji spotkania biznesowego w hotelu.

1. Odpowiednia wielkość i wyposażenie sali

Prawidłowo dobrana sala biznesowa zapewni komfort spotkania nie tylko prowadzącym, ale także ich uczestnikom. Duży tłok nie sprzyja wygodzie i prawidłowemu odbiorowi, dlatego nasz hotel oferuje trzy sale o różnych wielkościach: salę Platanową na 40 osób, salę Ogrodową na 60 osób oraz salę Sadową na 250 osób.

Co ważne, każda z sal jest wyposażona w niezbędny do prowadzenia spotkania biznesowego sprzęt multimedialny. Dzięki temu istnieje sposobność m.in. bezproblemowego wyświetlania prezentacji, co ułatwione jest również możliwością odpowiedniego zaciemnienia pomieszczeń. W razie potrzeby, możliwe jest także wykonanie na miejscu wydruku bądź ksera dokumentów.

2. Szkolenie i nocleg w jednej lokalizacji

Hotel z salą szkoleniową to doskonałe rozwiązanie dla firm, które z różnych powodów organizują wyjazdowe spotkania biznesowe. W ten sposób uczestnicy wydarzenia w tym samym miejscu mogą odbyć spotkanie i odpocząć, bez zbędnego jeżdżenia po obcym mieście.

Wartą uwagi możliwością podczas organizacji spotkania biznesowego w hotelu jest pełna ich obsługa przez personel hotelu. Zadba ona o porządek na sali w czasie przerw, a także przygotuje bufet z kawą i herbatą. Organizacja spotkania w hotelu to również korzyść ze względu na pełne zaplecze gastronomiczne, które uczestnikom zapewni ciepły posiłek bez konieczności przeprowadzania długiej przerwy obiadowej.

3. Odpoczynek i integracja

Pobyt służbowy w hotelu to okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym. Pomagamy w organizacji wieczornych atrakcji, które nie tylko dadzą wytchnienie po ciężkim dniu, ale także pozwolą na lepszą integrację. Proponujemy m.in. gry zespołowe, bankiet z oprawą muzyczną, grillowanie w ogrodzie czy zwiedzanie Gdańska. Jeśli zaś uczestnicy spotkania wolą wyciszenie, mogą udać się do strefy Wellness i odprężyć się w saunie fińskiej lub saunie infrared.