Jakie udogodnienia powinien posiadać hotel na romantyczny weekend we dwoje?

Eleganckie i komfortowo wyposażone hotele są bardzo często wybierane do spędzenia romantycznego weekendu we dwoje. Wybierając jednak najlepsze do tego celu miejsce, warto jest mieć na uwadze to, że z pewnością nie każde miasto czy inna lokalizacja, będzie tak samo dobrym miejscem wyjazdu i tak samo nie każdy hotel będzie tak samo odpowiedni do spędzenia romantycznego weekendu we dwoje. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu podpowiadamy, jak wybrać idealne miejsce na weekend we dwoje i co powinien zapewniać wybrany przez nas na ten cel hotel.

Właściwe miejsce wyjazdu na romantyczny weekend we dwoje

Pierwszym elementem, nad którym trzeba się zastanowić planując romantyczny weekend we dwoje ze swoją ukochaną lub ze swoim ukochanym, to miejsce, do którego chcielibyśmy się wybrać. Mamy oczywiście bardzo wiele możliwości. My ze swojej strony oczywiście najbardziej polecamy Gdańsk, czyli miasto, w którym znajduje się nasz hotel. Gdańsk jest po prostu bez wątpienia jednym z najpiękniejszych i najciekawszych miast w Polsce, w którym czeka na Was bardzo wiele różnego typu atrakcji. W Gdańsku jest do zobaczenia bardzo dużo rzeczy. Jeżeli chcielibyście w trakcie swojego weekendu we dwoje obejrzeć jakieś ciekawe zabytki, możecie przejść się ulicami Starego Miasta lub pójść do jednego z wielu znajdujących się w naszym mieście muzeów. Możecie się oczywiście także przejść nad morze. W Gdańsku znajduje się także bardzo wiele znakomitych klubów do potańczenia oraz pubów, barów i restauracji – Na pewno więc nie będziecie się nudzić!

Wybór właściwych miejsc noclegowych

Jeżeli planujecie romantyczny weekend w obcym mieście we dwoje, koniecznie musicie też znaleźć idealne miejsce noclegowe w dobrym hotelu. Idealny pokój hotelowy na romantyczny weekend we dwoje powinien mieć jedno duże łóżko, własną łazienkę oraz podstawowe udogodnienia, takie jak np. telewizor, suszarka do włosów, czajnik elektryczny czy minibarek. Jeżeli rezerwujesz pokój hotelowy na romantyczny weekend ze swoją wybranką zadbaj także o to, żeby specjalnie na Wasz przyjazd w pokoju został postawiony wazon z dużym bukietem kwiatów. W naszym hotelu oczywiście jest to możliwe J

Dodatkowe atrakcje w hotelu

Dokonując wyboru miejsca noclegowego, warto jest także sprawdzić, czy wybrany przez Was hotel posiada jakieś dodatkowe atrakcje, które umilą Wam spędzony w nim czas. W Hotelu Platan takim miejscem jest fantastyczna strefa relaksu wellness Spa. Jest to miejsce, w którym będziecie mogli się doskonale zrelaksować po dniu spędzonym na zwiedzaniu miasta. W naszej strefie wellness znajdują się m.in. dwie sauny, sauna fińska oraz sauna infrared. Pobyt we dwoje w saunie będziecie mogli sobie dodatkowo umilić zamawiając do niej świeże owoce, różnego rodzaju przekąski oraz butelkę prosecco lub szampana. Będzie to z pewnością bardzo mile spędzony czas we dwoje.

Na terenie, na którym znajduje się Hotel Platan jest także restauracja Zacisze, do której możecie się wybrać na romantyczną kolację lub zjeść w niej smaczny obiad.